FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy wybierając ofertę tortu weselnego od Państwa, również musimy doliczyć opłatę serwisową czy jest ona wtedy wliczona już w podstawowy koszt usługi?

Wybierając nasz tort weselny wszelkie koszta z nim związane są już wliczone w cenę, stąd nie musza Państwo płacić dodatkowego serwisu, który obowiązuje tylko w przypadku swojego tortu.

W opcji przyjęcia weselnego - na jakiej podstawie wyliczane są ilości zimnych przekąsek (nie są stale uzupełniane jak w droższej opcji, a nie chciałbym aby ich zabrakło, jeśli wybiorę tańszą ofertę)

W opcji menu przyjęcia weselnego zimna przekąska jest uzupełniana do 2H od momentu jej wystawienia na stoły, w ilości odpowiedniej dla wszystkich gości.

Czy możemy zamienić rodzaj zupy w kolejnym daniu gorącym?

Oczywiście mogą Państwo zamienić na dowoloną zupę z naszego menu, cena pozostanie niezmienna.

W jaki sposób serwują państwo ciasta na imprezach zamkniętych?

Ciasta są wystawione na dodatkowym stole, tuz po obiedzie lub od samego początku trwania przyjęcia w ilości ograniczonej 2 kawałków na osobę.

Czy soki, woda z cytryną, kawa/herbata, są uzupełniane i wliczone w koszt od osoby, czy konieczna jest dopłata?

Wszystkie napoje : soki, woda, kawa, herbata – są uzupełniane w dowolnej ilości od początku do końca trwania przyjęcia w cenie menu bez dodatkowych opłat.

Czy kaucja za własne napoje jest stała i niezależna od litrażu? Przykładowo czy za własne dostarczenie napojów w butelkach 0,5l i 1,5l zapłacimy taką samą kaucję dla Państwa?

Kaucja za napoje gazowane nie jest zależna od ich pojemności, mogą Państwo dostarczyć dowolne, choć z doświadczenia polecam mniejszą pojemność ponieważ 2 litrowe butelki gazowanych napojów na stolach są nie praktyczne i nie prezentują się dobrze.

Za butelki wina, które nie zostały otwarte rozumiem, że nie płacimy żadnych kaucji ani opłat? Niezależnie czy to Państwa wino czy nasze.

Jeśli wybierają Państwo nasze wino to wtedy nie ponoszą Państwo opłaty korkowej tylko płacą 40 zł od każdej otwartej butelki, jeśli decydują sie Państwo na swoje wino, wtedy natomiast każda otwarta butelka własnego wina kosztuje Państwa 15 zł ( serwis obsługi własnej butelki – schłodzenie, podanie odpowiedniego szkła, serwowanie przez naszych kelnerów ) – taka sama zasada obowiązuje z szampanem.

Czy kaucja za piwo i napoje liczona jest od ilości otwartych produktów, czy ich liczby całkowitej?

Każda kaucja jest liczona tylko za otwarta butelkę.

Czy wybierając ofertę tortu weselnego od Państwa, również musimy doliczyć opłatę serwisową, czy jest ona wtedy wliczona już w podstawowy koszt usługi?

Wybierając nasz tort weselny koszty jego obsługi są już wliczone, stad nie muszą Państwo opłacać dodatkowego serwisu, który obowiązuje tylko w przypadku swojego tortu.